Sveiki užsukę į E-parduotuvę PCplius.LT. ----- Čia jūs rasite naujų ir naudotų dalių savo nešiojamam ar staliniam kompiuteriui. ----- Jeigu norimos detalės neradote susisiekite su mumis tel.8-645-33566 galbūt,mes ją turime,tik nespėjome patalpinti svetainėje. ----- Turite klausimų? Skambinkite tel.8-645-33566 arba rašykite: info@pcplius.lt ar intera@pcplius.lt ----- Dėl visų kainų galima derėtis!!!

Kaip pirkti?

Mūsų internetinėje parduotuvėje www.pcplius.lt susiraskite patinkančią prekę.Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką Į krepšelį.Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks Prekių krepšelio atmintyje.Minėtą veiksmą atlikite su visomis pasirinktomis prekėmis.

Kai nutarsite, kad šiam kartui pakaks pirkinių, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį simbolį Krepšelis. Šiame puslapyje galėsite peržvelgti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).Jei turite nuolaidų kuponą įveskite jo kodą.Tada spauskite ant mygtuko Vykdyti užsakymą.

Čia reikės  prisijungti(jei ęsate registruotas vartotojas) arba užsiregistruoti(naujiems vartotojams),taip pat galite vykdyti užsakymą ir be registracijos užpildytę pristatymo formą,be kurios negalėtume atgabenti Jums prekių.Toliau pasitikrinkite informaciją,jei norite,kad pristatytume prekes kitu adresu  pridėkite naują pristatymo adresą.Spauskite mygtuką Tęsti ir pasirinkite pristatymo būdą.Spauskite mygtuką Tęsti ir pasirinkite apmokėjimo būdą.Patvirtinkite užsakymą ir į elektroninį paštą gausite išankstinę apmokėjimo sąskaitą,kurią apmokėti galėsite prisijungę prie savo banko.